Ostukorv 0

ENNE OSTMIST Soovitame tutvuda rehviinfoga,et Sinu sõidukile saaksid kõige sobivaimad tooted. Tutvu rehiinfoga SIIN.

HINNAD
TyrePartner.ee veebipoes avaldatud toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu (20 %) TyrePartner OÜ’l on õigus igal ajal muuta veebipoes kuvatavate toodete hindu etteteadamata. Kui veebipoes on muudetud hindu peale kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub TyrePartner OÜ tarnima ostjale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist TyrePartner OÜ’l on õigus taganeda müügitehingust kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

OSTMINE TyrePartner.ee veebipoes on ostmine väga lihtne ! Valige sobiv toode ja lisage see ostukorvi . Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kättesaamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda varasemalt märgitud e-postile saadetava arve alusel pangaülekandega. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest TyrePartner OÜ pangakontole Kui teil tekib ostu sooritamisel küsimusi, siis palun pöörduge julgesti klienditoe poole saates teate aadressile tyre@tyrepartner.ee Helistades + 372 53 810 968.

Kogu TyrePartner.ee veebipoe tootevalik kuvatakse reaalajas ja tooted on tavapäraselt olemas kas meie enda või partnerite ladudes Jõgeval, Tartus ja Tallinnas. Veebipoest soetatud kaupadele saab ise järele tulla. Selleks on tooteinfo juurde märgitud lao või ladude asukohad. Ostukorvis tuleb selleks valida lahtril „Vali sobiv tarneviis“ „Tulen kaubale ise järele Sinule sobiva asukohaga.“ Peale tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist TyrePartner OÜ pangakontole), saadame Teile täpsed juhised kauba kättesaamiseks.

TyrePartner.ee veebipoest ostetud kaubad toimetavad Sinuni meie partnerid DPD, Venipak ja Schenker. TyrePartner.ee veebipoes kuvatud toodete tarneaeg on Eestis 1-3 tööpäeva pärast tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist TyrePartner OÜ pangakontole).

Transport rehvide saatmisel kulleriga üle Eesti on tasuta ( 0€ )

Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul. TyrePartner.ee veebipoes kuvatud toodete tarneaeg Soome on 2-5 tööpäeva ja Rootsi 3-7 tööpäeva. Transpordi hind sõltub teie täpsest asukohast ja tuleb kokkuleppida müügiesindajaga info@tyrepartner.ee või helistades +372 53 810 968. TyrePartner.ee veebipoest soetatud kaup on laost väljastamisel kuni kliendile kättetoimetamiseni kindlustatud. TyrePartner OÜ tagab rehvide asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni. Soovitame tellitud kaup vastuvõtmisel üle kontrollida!

Kui teil tekib kauba saadavuse ja transpordi kohta küsimusi, siis palun pöörduge julgesti meie klienditoe poole saates teate aadressile tyre@tyrepartner.ee Helistades + 372 53 810 968.

KAUPADE TAGASTAMINE
Kliendil on õigus TyrePartner.ee veebipoest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile üle antud. Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis tagastamisavaldus ja saata aadressile tyre@tyrepartner.ee. Tagastamisel kantakse kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest. Kauba tagastamisel kannab klient rehvide,velgede ja tarvikute tagastamisega tekkivad kulud kuni kümme (10) eurot, välja arvatud juhul kui tarnitud kaubad ei vasta tellitule või TyrePartner.ee veebipoes eksponeeritule. Seljuhul vahetame kauba ringi õige toote vastu või uue samaväärse toote vastu. Tagastatavad rehvid ja veljed peavad olema kasutamata. Rehvide ja velgedega ei tohi olla sõidetud. Rehvid ei tohi olla monteeritud veljele ja/ või veljelt demonteeritud. Kõik tarvikud peavad olema originaalpakendis ja pakend terve. Kampaania korras ostetud kaup, millele on TyrePartner OÜ lisanud veel mõne toote, kuulub samuti tagastamisele.

GARANTII
Müügigarantii andja ja veebipoe omanik on Tyrepartner OÜ (registrikood 14363456) adressiga Betti Alveri 13, Jõgeva linn. TyrePartner.ee veebipoest soetatud kaup on laost väljastamisest kuni kliendile kättetoimetamiseni kindlustatud. TyrePartner OÜ tagab rehvide ja velgede asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni.
Kõikidele TyrePartner.ee veebipoe poolt müüdud toodetele kehtib tootjatehase poolt antud garantii 2 aastat. Tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead.
Garantii alla ei kuulu alljärgnevad rehvide ja/või velgede vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid:

  • Rehvid, milliseid on kasutatud üle mustri kulumispiiri
  • Rehvide ja/või velgede vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
  • Rehvide ja/või velgede vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumi tagajärjel (avarii,tulekahju ,vääramatud loodusjõud jms )
  • Vigastused, mis on tekkinud rehvide ja/või velgede valest kasutamisest või/ja sõiduki tehnilisest seisundist (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, balansseerimata rattad, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
  • Remonditud ning taastatud rehvid
  • Tahtlikult rehvidele ja/või velgedele tekitatud vigastused

Garantii taotlemise aluseks on garantii taotleja poolt edastatud ostuarve või tellimuse number koos vea või defekti kirjeldusega ja taotleja kontaktandmetega kirjalikult TyrePartne OÜ aadressile tyre@tyrepartner.ee.
Pärast garantiitaotluse esitamist võtab TyrePartner OÜ garantii taotlejaga ühendust hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.
Lepingutingimustele mittevastavale tootele tehakse ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis rehv või/ja velg parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. TyrePartner OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja kliendi vahel.

TyrePartner OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega mittenõustumise korral suunatakse väidetavate puudustega toode erapooletusse ekspertiisi. Kui erapooletu ekspertiisi tulemus ühtib TyrePartner OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega, siis katab ekspertiisi kulud garantii taotleja. Ekspertiisi aeg on sellisel juhul maksimaalselt 3 kuud.

Kui ilmneb, et tegemist ei olnud garantiijuhtumiga, on klient kohustatud hüvitama: puudustega toote saatekulud TyrePartner Oü-le ja tagasi garantii taotlejale, erapooletu ekspertiisi kulud ning sellega seonduvad saatekulud.
TyrePartner OÜ hüvitab müügigarantii ajal toote parandamise või asendamisega kaasnevad kulud.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE
Kui kliendil on TyrePartner OÜ veebipoe toodete ja teenuste osas pretensioone siis tuleb need esitada kirjalikult aadressile tyre@tyrepartner.ee või helistada telefonil: +372 53810 968.
Kui TyrePartner Oü ei ole kliendi kaebust lahendanud või klient ei nõustu TyrePartner Oü lahendusega, võib klient esitada kaebuse Tarbijakaitseameti kaudu tarbijakaebuste komisjonile, mis vaatab asju läbi tasuta (www.komisjon.ee) või kohtule. Lisaks on võimalik pöörduda internetipõhisele vaidluste lahendamisel platvormil ODR-i poole http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Sõida turvaliselt uute rehvidega juba täna!
TyrePartner.ee veebipoes on võimalik tasuda ostude eest järelmaksuga. Teeme koostööd mitme erineva finatsettevõttega, et pakkuda Sulle kõige sobivaimaid tingimusi uute rehvide ja velgede soetamisel. Tee valik meie koostööpartnerite seast ja vali sobivas suuruses kuumakse. Järelmaksu taotlust saab esitada mugavalt meie veebipoe ostukorvis.

Palun ole tähelepanelik! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksu lepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Tyrepartner OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu  täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress ja muud andmed) esitamisel meie veebipoes
  • veebisaidi kasutamisel küpsiste (cookies) kaudu

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Tyrepartner OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Tyrepartner OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

Lingid teistele kodulehtedele

Tyrepartner OÜ koduleht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid Tyrepartner OÜ ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Isikuandmete kaitse

Tyrepartner OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Tyrepartner OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.

Veebipoe Tyrepartner.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Tyrepartner OÜ (registrikood 14363456).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest.

 

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda varasemalt märgitud epostile saadetava arve alusel pangaülekandega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eesti Vabariigi piires.

Transpordikulu kauba saatmisel üle Eesti on 0

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest vabas vormis taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@tyrepartner.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@tyrepartner.ee või helistada telefonil: +372 5381 0968.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@tyrepartner.ee või helistada telefonil: +372 5381 0968.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

preloader